Lesu.pl – Twoje Okno na Świat Wyjątkowych Win

O Firmie

Lesu Wine Concept powstał z pasji do wina, wieloletnich podróży, odwiedzania znakomitych winnic, inspirujących rozmów z gospodarzami i testowania wspaniałych win. Jesteśmy dwójką pasjonatów, którzy po ponad 20 latach pracy odeszli z korporacji, aby tworzyć własną historię, opartą na jakości, miłości do dobrego wina, dobrego jedzenia oraz pasji do życia i chęci dzielenia się tym z innymi. Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem. Nasze winnice dobieramy bardzo starannie, tak aby dostarczyć najwyższą jakość wina w doskonałej relacji do ceny. W naszej ofercie znajdują się wina głównie z małych i średnich winnic, często prowadzone przez całe rodziny od kilku pokoleń, ale przede wszystkim prowadzone przez pasjonatów podobnych do nas. W doborze win do naszej oferty kierujemy się jakością, sercem włożonym w cały proces produkcji i poszanowaniem przyrody. Wszystkie wina są przez nas degustowane i oceniane zanim trafią do sprzedaży. To wina, które smakiem przenoszą w miejsca, w których powstały. Większość naszych winiarzy znamy osobiście, a wina które oferujemy swoim smakiem i jakością wyrażają ich pasję, zaangażowanie i często wspaniałe historie, które za nimi stoją.

Misja

Naszą misją jest tworzenie kultury picia wina w Polsce oraz budowanie pozycji na rynku poprzez staranny dobór win do portfolio i oferowanie naszym Klientom najwyższej jakości produktów zawsze w dobrej relacji do ceny. Chcemy poszerzać wiedzę o winie w społecznościach w których funkcjonujemy oraz tworzyć wyjątkowe miejsca, w których będziemy mogli dzielić się przyjemnością picia wina przy wspaniałych rozmowach temu towarzyszących.

Budowanie bardzo dobrych relacji z Klientami, ich satysfakcja i zadowolenie a także dobra współpraca z Dostawcami i ich zaufanie są dla nas niezwykle ważne i są kluczowymi elementami naszej działalności.

Prowadzimy nasz biznes w sposób uczciwy, zgodny z przepisami prawa i oparty na partnerskich stosunkach handlowych.

Klub Lesu Wine Lovers

Klub Lesu Wine Lovers  powstał z myślą o tych, którzy kochają wino i chcieliby poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie, a także próbować nowych win korzystając z przywilejów klubowiczów. To klub tych, którzy chcą brać udział w degustacjach i eventach organizowanych przez nas oraz dzielić się opinią na temat win i polecać warte uwagi pozycje.

Odwiedź nas

Sklep z winem w Krakowie

Lesu Wine Concept
Ul. Myślenicka 147
30-698 Kraków

Winebar/Restauracja

Lesu Wine & Dine
Ul. Miodowa 33
31-052 Kraków

Lesu Wine & Dine