Oferta prezentowa

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą prezentową Lesu Wine Concept.

 • Wysyłka bezpośrednio do kontrahentów lub pracowników Klienta
 • Przy dużych zamówieniach ceny ustalane indywidualnie
 • Możliwość personalizacji opakowań
 • Możliwość tworzenia zestawów na indywidualne potrzeby klienta
 • Pobierz katalog

Zapraszamy do kontaktu – kontakt@lesu.pl.

Wina rocznikowe

Wina rocznikowe

We współpracy z winnicą Nicolis w Lesu Wine Concept pojawiła się oferta wyjątkowych win rocznikowych na specjalne okazje! Oferujemy najstarsze roczniki sięgające 1995 roku, dostępne w butelkach o pojemnościach: 0,75l, 1,5l, 3l i 5 litrów w dedykowanych drewnianych skrzynkach. Dostępne są różne roczniki i formaty win Ripasso, Amarone oraz Amarone Ambrosan. Dostępność poszczególnych roczników i formatów jest weryfikowana przed złożeniem zamówienia.

Wina rocznikowe to idealny wybór na urodziny lub rocznicę wyjątkowego wydarzenia. Każde wino jest przechowywane u producenta, co zapewnia doskonałą jakość. Nasza oferta jest indywidualnie wyceniana, co oznacza, że cena zależy od wybranego rocznika, rodzaju wina i pojemności butelki. Czas realizacji zamówienia wynosi około 2-3 tygodni, co pozwala nam na zapewnienie pełnej staranności i dbałości o każde wino. Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu lub chcesz uczcić wyjątkową okazję, nasza oferta win rocznikowych spełni Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o dostępności poszczególnych roczników i formatów.

 

Kolejne nowości w ofercie

Nicolis

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi nowościami w ofercie Lesu Wine Concept:

 • Nicolis – wyjątkowa rodzinna winnica produkująca klasyczne Amarone, Amarone Riserva, Ripasso czy Recioto.
 • Nowe wina z winnicy Montedidio z serii “Compagnia Siciliana 1921” zainspirowanej najważniejszym rokiem produkcji i handlu winem na Sycylii, 1921. Sława wina Marsala zaczęła rozprzestrzeniać się po Europie zwłaszcza we Francji i Wielkiej Brytanii. Częścią linii są miedzy innymi odmiany czerwone: Nerello mascalese oraz Nero d’Avola czy białe Grillo.
 • półwytrawny Riesling 2021 Mitrberk – winnica Mitrberk należąca do Sonberk dała piękne winogrona Riesling z figlarną, chrupiącą kwasowością. Letnie słońce, poranne mgły i ciepłe wiatry pokryły niektóre grona szlachetną pleśnią botrytis cinerea. W winnicy długo zastanawiano się co zrobić z jednym zbiornikiem tego szlachetnego rieslinga – tak powstała krótka seria pięknego wina – genialnie, z nutą botrytis i śladem cukru resztkowego.

Nowości w ofercie

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w ofercie Lesu Wine Concept:

 • Concinnate – wyjątkowa butikowa winnica z Umbrii założona przez wyjątkowego człowieka
 • Sumaridge – RPA w najlepszym wydaniu
 • Refosco 3 Cube – nowość od Di Lenardo – wino które premierę miało podczas Vinitaly 2023
 • 2 słodkie wina Beerenauslese od Kruga i Alpharta

ENOEXPO®

Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO są najważniejszym i największym wydarzeniem integrującym branżę winiarską. To profesjonalne spotkanie branżowe łączące producentów z różnych stron świata z importerami oraz importerów z dystrybutorami z sektorem HoReCa.

Lesu Wine Concept po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę podczas ENOEXPO. Zapraszamy do odwiedzenia stanowiska E13